fbpx
PHOTO-HOME
CENNIK

Wybierz wariant jaki Cię interesuje

MIESZKANIE

od 300 PLN*

Sesja mieszkania lub apartamentu wraz z obróbką zdjęć.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
HOMESTAGING

od 50 PLN*

Pomożemy Ci przygotować mieszkanie do sesji.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
VIDEO

od 500 PLN*

Film PROMO lub spacer po mieszkaniu w postaci krótkiego video.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
DRON

od 400 PLN*

Zdjęcia dronem z lotu ptaka.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
CO WARTO WIEDZIEĆ

Klika informacji, które pomogą podjąć Ci decyzje o podjęciu współpracy

Czy warto zapłacić za profesjonalne zdjęcia? Co dzięki temu zyskasz? Czy taka sesja jest kosztowna? Czy moi klienci się rozczarują, gdy zobaczą wnętrze na żywo, a zdjęcia były poddane obróbce graficznej? Przecież każdy umie zrobić zdjęcie – nawet telefonem…

To częste pytania, które sobie zadajemy i tak zazwyczaj postrzegamy fotografów i ich pracę.

Wynajmując mieszkanie na krótki, bądź długi termin, zapewniamy sobie stałe źródło dochodu, które trwa zazwyczaj kilka miesięcy, a nawet kilka lat. Przeciętnie w Warszawie to zysk około 18-24 tyś. rocznie, jeżeli jesteśmy właścicielami lokalu, a w przypadku, gdy zarządzamy najmem od innego właściciela, to jest około 12 tyś. zł netto rocznie.

Koszt profesjonalnej sesji to kwota od 300 zł netto, co stanowi około 1 – 2 % wartości zysku. Trzeba również nadmienić, że sesję prawdopodobnie wykona się raz, a mieszkanie może zarabiać wiele lat. Wniosek z tego jest taki, że cena sesji jest bardzo niska w porównaniu do potencjalnego zarobku.

Praktycznie każdy fotograf posiada portfolio, w którym znajdują się jego dotychczasowe realizacje. Na podstawie tego możemy ocenić jego pracę i to, czy efekty tej pracy nam odpowiadają. Jeżeli obawiasz się, że zdjęcia poddane obróbce graficznej są „przerysowane”, a wnętrze mogło wyglądać gorzej na żywo… warto obejrzeć kilka realizacji i kilka pomieszczeń. Nie trzeba być profesjonalistą, aby na podstawie kilkunastu zdjęć wprawne oko dostrzegło naturalność, bądź jego brak na zdjęciach. Warto wybrać te naturalne.

Profesjonalny fotograf powinien posiadać dużo sprzętu – szeroką gamę obiektywów, lampy, statyw i wiele innych urządzeń. Jego wiedza i doświadczenie pozwala w pełni wykorzystać ich możliwości, jak i samo usytuowanie aparatu, w celu uzyskania najlepszego kadru. Umiejętne wykorzystanie całego sprzętu przez fotografa pozwala osiągnąć efekty, których nawet nowoczesne telefony nie są w stanie uzyskać. To odróżnia zdjęcia zrobione przez profesjonalistów od tych zrobionych amatorsko.

Podsumowując wszystkie aspekty i to, że ludzie jednak kupują oczami, można śmiało wyciągnąć wniosek, że niewielka inwestycja w profesjonalną sesję zdjęciową wykonaną z należytą starannością jest najistotniejszą inwestycją we własny biznes i wizerunek firmy.

Nie czekaj z tą decyzja i skontaktuj się z nami już dziś.

*Podane ceny są kwotami NETTO.